DEĞERLİ MAÇKA’LI HEMŞEHRİLERİM;

“Hayaller Gerçek Olacak” sloganıyla çıktığımız bu yolda Allah’a Hamd olsun ki

Hayaller Gerçek OLUYOR.

Evet, bizim Maçka’mızda ilgili çok büyük hayallerimiz ve heyecanımız hala ilk günkü aşkla devam ediyor. Gelişen, büyüyen, güçlenen 2023, 2053 ve 2071 hedefleri koyan Türkiye vizyonunda güzel ilçemiz Maçka hak ettiği yeri hayallerden gerçeklere dönüşmeye başlayan projelerimizle alıyor.

“75 Mahalle 75 Proje” sloganıyla yola çıktığımız 2014 yılından bugüne kadar gerçekleştirdiğimiz projelerimizle, vaat etmeden yaptıklarımızla ve ilçemizi geleceğe taşıyacak projelerimizle yeniden huzurlarınızdayız. İlk günkü aşkla ve heyecanla hizmet etmeye büyük bir tevazu, samimiyet ve gayretle devam edeceğimize sözümüz var. Trabzon ilimizin tek turizm ilçesi olan Maçka’mızda yaşanan birçok olumsuz olaya rağmen siz kıymetli Maçkalı hemşehrilerimle el ele vererek bu zorlukları geride bırakmayı bildik. Emin adımlarla hep birlikte yolumuza yılmadan, yorulmadan, durmadan çalışarak devam edeceğiz.

NE SÖZ VERMİŞTİK?

Biz genç, dinamik, çalışkan Maçka’yı en iyi bilenleriz. Unutmayalım Türkiye için hayal olan birçok şey bugün gerçek. İşte yeniden anlımız ak, başımız dik karşınızdayız. Sizinde gördüğünüz gibi ülkemizin son 4 yılda geçirdiği 6 seçim ve hain darbe girişimine rağmen hayallerimizi gerçekleştirmeye başladık.

EVET NE DEMİŞTİK?

Ülkesini en çok seven, ülkesine en çok hizmet edendir. 2014 yılında “güçlü iktidar, güçlü hizmet demektir’’ sloganıyla çıktığımız bu yolda Allah’a hamd olsun ki 2019 yılında ülkemizin başında milletiyle buluşan, milletin çizdiği istikamette yol alan, gücünü milletinden alan Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayip Erdoğan var. 31 Mart 2019 yerel seçimlerinde sizlerin desteğiyle tekrar AK kadrolar iş başına gelip Cumhurbaşkanımızın çizdiği AK Belediyecilik anlayışıyla siz kıymetli halkımıza hizmet etmeye devam ediyor olacağız. Bu çerçevede Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Murat Zorluoğlu beyefendi ve Maçka’mızda şahsım olarak yeniden güçlü ve birlikte sizlere hizmet edeceğiz.

2014 yılında gelişmiş, modern, büyük bir Maçka için yola çıkmıştık.  Yaptıklarımızla milletimizin bize teslim ettiği emaneti layıkıyla taşıdığımıza inanıyoruz. Maçka’yı en çok seven, en çok hizmet eden bizler olacağız. Güzel ilçemiz Maçka’nın her zaman en iyisini hak ettiğini biliyor ve buna göre en güzel hizmetleri siz değerli hemşehrilerime sunuyoruz. Sizlerin desteği ile geldiğimiz, bu noktada kıymetli Maçkalı hemşehrilerime hizmet etmekten mutluluk duyuyorum.

SAYGI VE SEVGİLERİMLE,


Dr. Koray KOÇHAN
Maçka Belediye Başkanı